Kategorie produktów

* MILLS FARM ADULT LARGE BREED 12 kg - BEZZBOŻOWA karma SUPER PREMIUM dla psów dorosłych dużych ras (koszt transportu 0zł !)

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 193.00 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

BEZŻBOZOWA KARMA DLA PSÓW DOROSŁYCH DUŻYCH RAS

 

 

 

ADULT LARGE BREED przeznaczona jest dla psów ras dużych i olbrzymich począwszy od momentu, kiedy ich kościec i mięśnie są już całkowicie ukształtowane a pies definitywnie zakończył okres wzrostu i osiągnął sylwetkę psa dorosłego. Ma to miejsce około 20-24 miesiąca życia. Psy dużych ras muszą dostawać specjalną, bardzo wysokiej jakości karmę, bo tylko ona jest w stanie zaspokoić wyjątkowe potrzeby tej grupy psów, związane z koniecznością oddziaływania na ich dwa słabe punkty: tendencję do chorób kości i stawów oraz skłonność do skrętu żołądka. 

 

Głównym jej składnikiem jest suszone mięso z kurcząt wzbogacone olejem z łososia. Do wyprodukowania 12 kg karmy użyto 9,1 kg świeżego mięsa, dzięki czemu 67% zawartych w niej protein jest pochodzenia zwierzęcego. Recepturę uzupełniają jaja kurze, ryż oraz warzywa i owoce, ziemniaki, zielony groszek, marchew i jabłka, a także zestaw profesjonalnie dobranych ziół, które są naturalnym źródłem witamin i mikroelementów.

 

Źródła protein karmy Mills Farm Adult Large Breed:

 

67% - suszone mięso kurcząt, kurze jaja

33% - regionalne duńskie warzywa i owoce

 

 

Fakt, że jest to karma spełniająca wszystkie wymogi klasy super premium, wyprodukowana ze składników najwyższej jakości powoduje, że jest lekkostrawna i nie obciąża wrażliwego, skłonnego do skrętu żołądka. Nie zawiera pszenicy i jęczmienia, dzięki czemu nadaje się również dla psów, które nie tolerują glutenu. Zawiera naturalne, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3, nieocenione dla utrzymania zdrowej skóry i sierści

 

Wielką zaletą ADULT LARGE BREED jest  zastąpienie powszechnie stosowanej, chemicznie syntetyzowanej chondroityny i glukozaminy naturalną, pozyskaną z chrząstek kurczaka oraz skorupiaków morskich, która w przeciwieństwie do chemicznej, jest doskonale przez organizm psa przyswajana.

Stwarza to optymalne warunki dla budowy silnych kości i stawów, przyczynia się do utrzymania chrząstek stawowych w doskonałym stanie oraz zwiększa odporność stawów i kości na częste u dużych psów urazy i mikrouszkodzenia.

 

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-quality.jpg

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-natural.jpg

 Karma nie zawiera żadnych chemicznych substancji konserwujących. Środkiem gwarantującym zachowanie świeżości jest bogata mieszanka w 100% naturalnych tokoferoli. O ich jakości najlepiej świadczy fakt, że znajdują się one na oficjalnej liście naturalnych środków konserwujących, które jako jedyne zostały dopuszczone przez Unię Europejską do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz jedzenia dla niemowląt.

  

Karma dostępna w opakowaniach: 2kg oraz 12kg

 

Więcej informacji o karmie na stronie importera - kliknij TUTAJ

* MILLS FARM ADULT LARGE BREED 12 kg - BEZZBOŻOWA karma SUPER PREMIUM dla psów dorosłych dużych ras (koszt transportu 0zł !)

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...