Kategorie produktów

* MILLS FARM LAMB, PEAS & POTATO 2 kg - karma SUPER PREMIUM z jagnięciną, zielonym groszkiem i batatami, dla psów dorosłych ze skłonnością do alergii

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 46.00 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

KARMA DLA PSÓW ZE SKŁONNOŚCIĄ DO ALERGII

 

ADULT LAMB & RICE jest karmą klasy super premium, przeznaczoną dla psów dorosłych ze skłonnością do alergii. Najczęstszą przyczyną alergii pokarmowej jest dość powszechne stosowanie w produkcji karm chemicznych środków koloryzujących, konserwujących oraz poprawiających smakowitość. Niezależnie od tego pies może być uczulony na niemal każdy składnik swojego pożywienia. Znalezienie czynnika alergizujacego jest bardzo trudne, dlatego dobra, opracowana przez specjalistów karma jest rozwiązaniem najlepszym.

 

Opracowywanie diety dla psów skłonnych do alergii polega na wyeliminowaniu wszystkich tych produktów, które najczęściej ją powodują. Należy do nich mięso wieprzowe, wołowe, przetwory mleczne, niektóre zboża, w tym głównie pszenica, oraz dodawane do karmy chemiczne środki konserwujące, którym  oprócz powodowania uczuleń przypisuje się także rosnącą liczbę zachorowań na nowotwory.

 

Dlatego też karma ADULT LAMB & RICE została wyprodukowana na bazie jagnięciny, kurczaka i ryżu z niewielkim dodatkiem ryb morskich, które również nie wywołują reakcji alergicznych, za to mają bardzo pozytywny wpływ na stan skóry i sierści.

Mięso jest składnikiem głównym: do wyprodukowania 12 kg karmy zużyto 9,9 kg świeżej jagnięciny, ryb i kurcząt. Nie ma w tym produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli pozbawionych wartości odżywczych odpadów poubojowych.

 

Źródła protein karmy Mills Farm Lamb & Rice:

76% - suszone mięso kurcząt, ryby morskie, jaja

24% - regionalne duńskie warzywa i owoce

Do wyprodukowania 12kg karmy użyto m.in.:

9 kg - świeże mięso jagnięce

 

 

Tak duża ilość mięsa powoduje, że 76%  wszystkich zawartych w niej protein jest pochodzenia zwierzęcego. Dodatek warzyw oraz starannie dobranych ziół i skorupiaków morskich gwarantuje odpowiednią ilość naturalnych witamin i mikroelementów, które podnoszą odporność organizmu. Jest to karma lekkostrawna, a bogactwo naturalnych, wysokiej jakości składników powoduje, że psy zjadają ją z wielkim apetytem.

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-quality.jpg

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-natural.jpg

Karma nie zawiera żadnych chemicznych substancji konserwujących, co w pożywieniu dla alergików jest niezwykle ważne. Środkiem gwarantującym zachowanie świeżości jest bogata mieszanka w 100% naturalnych tokoferoli. O ich jakości najlepiej świadczy fakt, że znajdują się one na oficjalnej liście naturalnych środków konserwujących, które jako jedyne zostały dopuszczone przez Unię Europejską do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz jedzenia dla niemowląt.

 

Produkt dostępny w opakowaniu:  2 kg oraz 12 kg

Więcej informacji o karmie na stronie importera - kliknij TUTAJ

* MILLS FARM LAMB, PEAS & POTATO 2 kg - karma SUPER PREMIUM z jagnięciną, zielonym groszkiem i batatami, dla psów dorosłych ze skłonnością do alergii

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...