Kategorie produktów

* MILLS FARM LIGHT 2 kg - karma SUPER PREMIUM dla psów z wrazliwym żoładkiem lub z tendencją do otyłości

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 44.50 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

KARMA DLA PSÓW Z NADWAGĄ I WRAŻLIWYM ŻOŁĄDKIEM

 

 

LIGHT jest karmą przeznaczoną dla psów z nadwagą, które trzeba odchudzić, wymagających lekkostrawnej diety, zwierząt z problemami trawiennymi oraz w okresie rekonwalescencji. Specyfika karmy typu ?light? polega na tym, że zapewniając psu wszystko, co jest mu potrzebne dla zdrowia, nie stwarza obciążenia dla delikatnego żołądka i nie powoduje szkodliwego, nadmiernego przyrostu wagi. Ma to bardzo istotne znaczenie dla zmniejszenia ryzyka chorób serca, układu krążenia a także wielu bardzo poważnych problemów ze stawami i kręgosłupem.

 

Podawanie otyłemu psu zmniejszonych ilości karmy powoduje, że jest stale głodny, ponadto nie otrzymuje wystarczającej ilości witamin, mikroelementów i innych niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania organizmu składników, bo to zapewnia właściwa, wynikająca z jego potrzeb, niezbędna dla danego psa ilość pożywienia. Dlatego też pies wymagający lekkiej, pozwalającej ograniczyć przyrost wagi diety powinien dostawać  LIGHT, specjalną karmę dla psów o zmniejszonych potrzebach energetycznych, która daje komfort sytości nie powodując nadwagi.

 

Żeby ten cel osiągnąć, składniki wykorzystane do produkcji karmy są najwyższej jakości, lekkostrawne i łatwo przez organizm psa przyswajane. Głównym jej składnikiem jest mięso z kurczaka oraz ryb morskich.

Do wyprodukowania 12 kg karmy zużyto 10  kg świeżego mięsa, dzięki czemu 73% zawartych w niej protein jest pochodzenia zwierzęcego.

Recepturę uzupełniają warzywa, owoce, oraz bukiet starannie wyselekcjonowanych ziół, będących źródłem naturalnych witamin i mikroelementów, oraz substancji wzmacniających odporność i ułatwiających trawienie.

 

Źródła protein karmy Mills Farm Light:

73% - suszone mięso kurcząt, ryby morskie, jaja

27% - regionalne duńskie warzywa i owoce

Do wyprodukowania 12kg karmy uzyto m.in.

8,5 kg - świeże mięso z kurcząt

 

MILLS FARM LIGHT nie zawiera żadnych chemicznych substancji konserwujących. Środkiem gwarantującym zachowanie świeżości karmy jest bogata mieszanka w 100% naturalnych tokoferoli. O ich jakości najlepiej świadczy fakt, że znajdują się one na oficjalnej liście naturalnych środków konserwujących, które jako jedyne zostały dopuszczone przez Unię Europejską do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz jedzenia dla niemowląt.

 

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-quality.jpg

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-natural.jpg

 

 Produkt dostępny w opakowaniu:  2kg oraz 12kg

Więcej informacji o karmie na stronie importera - kliknij TUTAJ

* MILLS FARM LIGHT 2 kg - karma SUPER PREMIUM dla psów z wrazliwym żoładkiem lub z tendencją do otyłości

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...