Kategorie produktów

* MILLS FARM PUPPY 12 kg - karma SUPER PREMIUM bez zbóż - dla szczeniąt (koszt transportu 0zł !)

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 177.00 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

KARMA DLA SZCZENIĄT I PSÓW W OKRESIE WZROSTU
rasy małe i średnie

 

PUPPY jest karmą najwyższej jakości, kompletną i doskonale zbilansowaną. Zawiera wszystko, co zgodnie z najnowszą wiedzą na temat żywienia, jest psu potrzebne do zrównoważonego wzrostu. Sposób karmienia w pierwszych miesiącach życia w dużej mierze zdecyduje o tym, czy szczenię wyrośnie na zdrowego i silnego psa. Zaniedbania tego okresu są trudne do odrobienia i w przyszłości mogą stać się źródłem problemów zdrowotnych.

 

Ze względu na szczególne znaczenie mięsa w psiej diecie, najważniejszym, zajmującym pierwsze miejsce składnikiem jest lekkostrawne mięso z kurczaka z dodatkiem  ryb morskich.

Do wyprodukowania 12kg karmy użyto 10,7 kg świeżego mięsa. Dzięki temu aż 77% zawartych w niej protein jest pochodzenia zwierzęcego.

 

Źródła protein karmy Mills Farm Puppy Low Grain:

77% - świeże i suszone mięso kurcząt, jaja

23% - regionalne warzywa i owoce

 

 

MILLS FARM PUPPY zawiera naturalne, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3, niezbędne dla utrzymania zdrowej skóry i sierści a także bogaty zestaw profesjonalnie dobranych ziół, które są najlepszym źródłem wysoko przyswajalnych, naturalnych witamin i mikroelementów.

 

Recepturę uzupełniają kurze jaja oraz warzywa i owoce: marchew, buraki, zielony groszek i jabłka, sprzyjające prawidłowemu trawieniu i przemianie materii. Biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia u niektórych szczeniąt nietolerancji glutenu, przy produkcji tej karmy zastosowano formułę "grain free", tzn. bez pszenicy oraz wszystkich tych produktów, które mogą wywołać objawy nietolerancji pokarmowej.

 

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-quality.jpg

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-natural.jpg

 

MILLS FARM PUPPY jest karmą zdrową, nie zawiera żadnych chemicznych substancji konserwujących. Środkiem gwarantującym zachowanie świeżości jest bogata mieszanka w 100% naturalnych tokoferoli. O ich jakości najlepiej świadczy fakt, że znajdują się one na oficjalnej liście naturalnych środków konserwujących, które jako jedyne zostały dopuszczone przez Unię Europejską do konserwowania atestowanych produktów ekologicznychdla ludzi oraz jedzenia dla niemowląt.

 

Karma dostępna w opakowaniach: 2kg oraz 12kg

Więcej informacji o karmie na stronie importera - kliknij TUTAJ

* MILLS FARM PUPPY 12 kg - karma SUPER PREMIUM bez zbóż - dla szczeniąt (koszt transportu 0zł !)

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...