Kategorie produktów

* MILLS FARM PUPPY LARGE BREED SALMON & PEAS 12 kg - BEZZBOŻOWA karma SUPER PREMIUM dla szczeniąt dużych ras (koszt transportu 0zł !)

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 199.00 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

BEZZBOŻOWA KARMA DLA SZCZENIĄT I PSÓW W OKRESIE WZROSTU
rasy duże i olbrzymie

 

PUPPY LARGE BREED (with Salmon) jest profesjonalnie zbilansowaną karmą, która zawiera wszystko co jest potrzebne dużym i olbrzymim psom do zrównoważonego wzrostu. Szczenięta dużych ras kilkadziesiąt razy zwiększają masę swego ciała a fizyczną dorosłość osiągają dopiero w wieku około półtora do dwóch lat. Mają wyjątkowo duże potrzeby żywieniowe, bo w  tym czasie muszą zbudować swoje potężne ciało oraz wszystkie mięśnie i kości.

 

Głównym składnikiem karmy jest suszone mięso łososia.

Do wyprodukowania 12 kg karmy użyto 7,9 kg świeżego mięsa, dzięki czemu aż 82% zawartych w niej protein jest pochodzenia zwierzęcego.

Recepturę uzupełniają kurze jaja oraz warzywa i owoce: ziemniaki, zielony groszek, marchew i jabłka a także zestaw profesjonalnie dobranych ziół, które są naturalnym źródłem witamin i mikroelementów.

 

Źródła protein karmy Mills Farm Puppy Large Breed:

82% - suszone mięso łososia oraz jaja

18% - regionalne duńskie warzywa i owoce

 

Fakt, że jest to karma spełniająca wymogi klasy super premium, wyprodukowana ze składników najwyższej jakości powoduje, że jest lekkostrawna i nie obciąża skłonnego do skrętu, wrażliwego żołądka. Nie zawiera pszenicy i jęczmienia, dzięki czemu nadaje się również dla psów, które nie tolerują glutenu.

 

Wielką zaletą PUPPY LARGE BREED jest  zastąpienie powszechnie stosowanej, chemicznie syntetyzowanej chondroityny i glukozaminy naturalną, pozyskaną z chrząstek oraz skorupiaków morskich, która w przeciwieństwie do chemicznej jest doskonale przez organizm psa przyswajana.


Stwarza to optymalne warunki dla budowy silnych kości i stawów, przyczynia się do utrzymywania chrząstek stawowych w doskonałym stanie oraz zwiększa odporność stawów i kości na częste w wieku szczenięcym mikrouszkodzenia

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-quality.jpg

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-natural.jpg

Karma nie zawiera żadnych chemicznych substancji konserwujących. Środkiem gwarantującym zachowanie świeżości jest bogata mieszanka w 100% naturalnych tokoferoli.

O ich jakości najlepiej świadczy fakt, że znajdują się one na oficjalnej liście naturalnych środków konserwujących, które jako jedyne zostały dopuszczone przez Unię Europejską do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz jedzenia dla niemowląt.

  

Karma dostępna w opakowaniach: 2kg oraz 12kg

 

Więcej informacji o karmie na stronie importera - kliknij TUTAJ

* MILLS FARM PUPPY LARGE BREED SALMON & PEAS 12 kg - BEZZBOŻOWA karma SUPER PREMIUM dla szczeniąt dużych ras (koszt transportu 0zł !)

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...