Kategorie produktów

* MILLS FARM SENIOR 12 kg - karma SUPER PREMIUM dla psów starszych i w podeszłym wieku (koszt transportu 0zł !)

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 190.00 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

KARMA DLA PSÓW W STARSZYM WIEKU

 

SENIOR została opracowana specjalnie dla psów w starszym wieku, by żyły dłużej i bardziej komfortowo. Jest kompletną, doskonale zbilansowaną dietą odpowiadającą standardom super premium, pozwalającą uniknąć wielu związanych z tym trudnym okresem problemów. Małe pieski żyją dłużej, przeważnie około 10-12 lat a czasem nawet dłużej, duże zaledwie około 8 lat. Przyjmuje się, że starość rozpoczyna się w momencie gdy pies osiągnie  2/3 średniego dla swojej rasy lub wielkości przewidywanego okresu życia. Jest to właściwy moment na zmianę sposobu żywienia.

 

Ze względu na spowolnienie metabolizmu, głównym składnikiem karmy dla seniorów jest lekkostrawne mięso z kurczaka oraz ryb morskich. które stanowi bardzo wartościowe i jednocześnie najłatwiej przyswajalne źródło białka. Pozwala to pobudzić trawienie, zapobiega zaparciom oraz powstaniu wyjątkowo szkodliwej w tym wieku nadwagi.

Do wyprodukowania 12 kg karmy zużyto 10  kg świeżego mięsa, dzięki czemu aż 73% zawartych w tej karmie protein jest pochodzenia zwierzęcego.

 

Źródła protein karmy Mills Farm Senior:

73% - suszone mięso kurcząt, ryby morskie, jaja

27% - regionalne duńskie warzywa i owoce

Do wyprodukowania 12kg karmy użyto m.in.

8,5 kg - świeże mięso z kurcząt

 

 

Specjalnie opracowana receptura zapobiega odwapnieniu kości, osłabieniu wzroku i pozwala utrzymać psa w młodzieńczej kondycji. Bukiet starannie wyselekcjonowanych ziół jest źródłem doskonale przyswajalnych, naturalnych witamin i mikroelementów. Wziąwszy pod uwagę częste w tym wieku problemy z zębami, granulki karmy są kruche, pachnące i łatwe do pogryzienia. Dla zdrowia psa lepiej podawać je w mniejszych porcjach, najlepiej trzy razy dziennie.

 

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-quality.jpg

http://dog-mat.home.pl/millsfarm/pliki/mills_farm/superzoo/iso-natural.jpg

 

SENIOR nie zawiera żadnych chemicznych substancji konserwujących. Środkiem gwarantującym zachowanie świeżości karmy jest bogata mieszanka w 100% naturalnych tokoferoli. O ich jakości najlepiej świadczy fakt, że znajdują się one na oficjalnej liście naturalnych środków konserwujących, które jako jedyne zostały dopuszczone przez Unię Europejską do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz jedzenia dla niemowląt.

 

Produkt dostępny w opakowaniu: 2kg oraz 12kg

Więcej informacji o karmie na stronie importera - kliknij TUTAJ

* MILLS FARM SENIOR 12 kg - karma SUPER PREMIUM dla psów starszych i w podeszłym wieku (koszt transportu 0zł !)

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...