Kategorie produktów

Dostawy / płatności

I. Dostawa:

Wszystkie zakupione w SUPERZOO towary dostarcza firma kurierska. Koszty przesyłek kurierskich są wysokie, dlatego część z nich, a czasami całość pokrywa nasza firma.

 
 
Udział Kupującego w kosztach przesyłki maleje wraz ze wzrostem wartości zamówienia i kształtuje się następująco:zakup do 50,00 zł            koszt przesyłki 18,00 zł
zakup 51,00 - 200,00 zł            koszt przesyłki 15,00 zł
zakup 201,00 - 300,00 zł   koszt przesyłki 9,00 zł
zakup powyżej 300,00 zł   przesyłka gratis


Uwaga!!!
Karmę w opakowaniach 15kg i 20kg dostarczamy na nasz koszt!

Wszystkie inne zamówione towary, które można zapakować razem z karmą w tej samej paczce, są również przesyłane gratis. Decyduje całkowita waga przesyłki (maksymalnie 30kg), jej gabaryty oraz przede wszystkim bezpieczeństwo towaru.

Produkty, których nie można zapakować razem z karmą, ponieważ mogłyby ulec uszkodzeniu w transporcie, przesyłane są w osobnej paczce wg zamieszczonych w tabeli kosztów transportu.


Dokładamy wszelkich starań, aby obciążające Kupującego koszty przesyłki były jak najniższe. Zastrzegamy sobie prawo zmiany kosztów przesyłki.

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zobowiązaniem do odbioru przesyłki i uregulowania należności. Osobę, która nie odebrała zamówionej i prawidłowo doręczonej przesyłki, obciążymy pełnymi kosztami jej dostarczenia oraz zwrotu do nadawcy.II. Płatność:

Kupujący wybiera jedną z form płatności:

1. PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ

Ta forma płatności jest możliwa tylko w przypadku odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy.


2. ZA POBRANIEM

Zapłata w następuje przy odbiorze towaru, do rąk pracownika firmy kurierskiej. Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zobowiązaniem do odbioru towaru i zapłaty należności.

Uwaga! przed zapłatą i pokwitowaniem odbioru prosimy sprawdzić czy przesyłka nie nosi śladów otwierania oraz czy nie została uszkodzona. Sposób postępowania w takim przypadku opisany jest w punkcie REGULAMIN/Reklamacje.


3. PRZELEW NA KONTO BANKOWE

Dane do przelewu:

DOG-MAT Okorowski Sp.J
80-309 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 487 B
Fortis Bank 10 1600 1114 0004 0707 8067 9001

Zamówione towary wysyłamy niezwłocznie po wpłynięciu należności na nasze konto bankowe.

Uwaga! przed zapłatą i pokwitowaniem odbioru prosimy sprawdzić czy przesyłka nie nosi śladów otwierania oraz czy nie została uszkodzona. Sposób postępowania w takim przypadku opisany jest w punkcie "Jak składać reklamacje?" opisanym TUTAJ (kliknij).


4. PŁATNOŚCI PL

Po zatwierdzeniu zamówienia Klient zostaje przekierowany do systemu płatności internetowych. Zamówiony towar zostaje wysłany natychmiast po otrzymaniu przez naszą firmę potwierdzenia dokonania transakcji co następuje zwykle w czasie kilku godzin.


Powrót

Bestsellery

Ostatnio dodane

Masz problem ze złożeniem zamówienia?

Potrzebujesz informacji?

tel. (58) 343 24 83
pn-pt. godz. 8-16

Polub nas na facebooku!


Dla profesjonalistów

Właścicieli hurtowni i sklepów zoologicznych, salonów pielęgnacji, gabinetów weterynarii zapraszamy na naszą stronę dla profesjonalistów www.dog-mat.pl

Płatności sklepu obsługuje