Kategorie produktów

ELEKTRONICZNA obroża treningowa ze sprayem "SPRAY COMMANDER" rozm. 20-60cm

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 549.99 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

Elektroniczna obroża treningowa to rozwiązanie dla tych psów, które z różnych względów nie mogą używać do treningu klasycznej obroży elektrycznej z impulsem elektrostatycznym (problemy z sercem, zły stan zdrowia psa). System Spray Commander działa na zasadzie sprayu o zapachu neutralnym. Jest to spray hypoalergiczny i zupełnie bezwonny dla ludzi. Zasięg zestawu wynosi do 85 metrów w wolnym terenie, co oznacza, że możemy reagować na negatywne zachowania psa z większej odległości. Obroża zakładana psu posiada regulację tak, aby dopasować ją do obwodu szyi danego psa. Pilot wchodzący w skład zestawu posiada trzy funkcje pracy: ostrzeżenie dźwiękowe, krótkie psiknięcie i długie psiknięcie sprayu.

W zestawie znajduje się: elektroniczna obroża sprayowa, 2 baterie 6V L1325, pilot, pojemnik ze sprayem o dużej pojemności, pasek obroży i przewodnik treningowy

Rozmiar: długość obr. 20-60cm
Kolor: czarna

Jakość i bezpieczeństwo

Wybierając obrożę treningową sprawdź przede wszystkim czy posiada ona certyfikat bezpieczeństwa. Na rynku pojawia się coraz więcej niesprawdzonych urządzeń i różnych trenażerów dla psów. Wątpliwa jakość tych urządzeń może być zagrożeniem dla Twojego psa.

Sprzedawana przez nas obroża posiada certyfikat ECMA.

Producenci, którzy przystąpili do tej organizacji zapewniają wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo psa noszącego obrożę elektroniczną. ECMA dba o najwyższą jakość produktów elektronicznych do szkolenia i tresury psów. Restrykcyjnie wprowadza też określone normy oraz wymaga od producentów stosowania w urządzeniach różnych zabezpieczeń przed ich niekontrolowanym lub złym użyciem tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo psa pracującego z elektroniczną obrożą. Do organizacji ECMA przystąpił producent w/w obroży, firma  PetSafe - dzięki temu masz pewność, że produkty oferowane przez nią są wysokiej jakości i są całkowicie bezpieczne dla Twojego psa.

ELEKTRONICZNA obroża treningowa ze sprayem "SPRAY COMMANDER" rozm. 20-60cm

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany