Kategorie produktów

Kong Extreme X- Large 12cm - wytrzymała zabawka dla psa o wadze 27 - 41 kg

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 69.00 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu

Kong to wyjątkowa zabawka behawioralna,  niezawodny sposób na psią nudę i nieocenione wsparcie w pracy z psami problemowymi. Realizuje naturalne potrzeby wszystkich psów takie jak żucie, gryzienie, poszukiwanie i zdobywanie jedzenia, pogoń i węszenie wpływając tym samym na ogólne zachowanie naszego pupila.

Czarny KONG to wersja dla prawdziwych niszczycieli. Nawet największe i najbardziej nieustępliwe psie szczęki nie dają mu rady.

Zabawki amerykańskiej firmy KONG popularność zdobyły swoją wielką wytrzymałością (wykonane są z wytrzymałego kauczuku)  oraz niespotykaną wcześniej w świecie psich zabawek funkcjonalnością. Dzięki swojej specyficznej budowie w formie gruszki z otworem w środku, zabawka ta pozwala na umieszczenie we wnętrzu smakołyków zarówno w formie suchej jak i w postaci pasty do wylizywania co doskonale zajmuje i wycisza psa. Psy uwielbiają rzuć i gryźć KONGA, ponieważ wykonany jest on z materiałów dobrej jakości a odpowiedni kształt doskonale masuje psie dziąsła. Co więcej, kształt i materiał, z którego zabawka jest wykonana świetnie pobudza psa do aktywności (w dobrym tego słowa znaczeniu), odbijając się w nigdy nie dającym się przewidzieć kierunku. Wszystko to zebrane razem sprawia, ze KONG potrafi doskonale zaspokoić naturalne potrzeby psa takie jak zdobywanie pokarmu, gryzienie i żucie, gonienie i węszenie.

KONG to zabawka polecana przez weterynarzy, behawiorystów, trenerów i hodowców na całym świecie. Stosuje się ją w pracy z psami, ale też kotami,  gryzoniami i zwierzętami dzikimi w niewoli (szczególnie przepadają za nimi inteligentne i ciekawskie szympansy)!

 Zastosuj KONGa gdy twój pies:

- ma problemy z samotnym zostawaniem w domu, wyciem,   piszczeniem i niszczeniem

- jest nadpobudliwy, podgryza, kopie dziury, ciągle pozostaje w ruchu

- jest znudzony i trudno zainteresować go zwykła zabawką
- pobudza się gdy przychodzą goście ? skacze, szczeka i stale domaga się uwagi

- obgryza meble, buty i wszystko inne co nawinie się pod zęby 

- jest nadmiernie szczekliwy i zbyt skupiony na sygnałach ze środowiska (np. krokach na klatce, szmerach z podwórka itd.)
- ma problem z akceptacją zmian i adaptacją w nowym miejscu

To tylko niektóre z przykładów ale nie myśl, że KONG to zabawka wyłącznie dla psów borykających się z jakimś problemowym zachowaniem....? to także idealne rozwiązanie gdy po prostu chcesz zapewnić psu odpowiednia dawkę ruchu i stymulacji mentalnej, dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia!

Co ważne zabawki KONG produkowane są w różnych wielkościach i o różnym stopniu twardości ,dzięki czemu bez problemu znajdziesz odpowiedni rodzaj dla swojego pupila.

Sprawdź inne dostępne rodzaje w naszym sklepie. Zabawka jest też łatwa w obsłudze dla właściciela. Można myć ją w zmywarce, napełniać gotowymi pastami i ciasteczkami lub własnoręcznie przygotowanym nadzieniem. Dla urozmaicenia KONGI można mrozić i podawać jako psie lody.

Kolor: czarny

Materiał: kauczuk

Rozmiar : XL

Oglądana przez ciebie wersja czarna (Extreme) KONGa jest wyjątkowo trwała i odporna na grzyzienie i żucie - niemal niezniszczalna! Jeśli szukasz czegoś bardziej miękkiego zapraszamy do obejrzenia kongów czerwnych 

 Rozmiary :
 S - 7 cm długości, 4,5 cm średnicy, 2 cm średnicy większego otworu.
 (ten rozmiar sprawdza się nalepiej dla psów o masie ciała do 10 kg)

 M - 8,5 cm długości, 5,5 cm średnicy, 2,5 cm średnicy większego otworu.
 (ten rozmiar sprawdza się nalepiej dla psów o masie od 5 - 15 kg)

 L - 10 cm długości, 7 cm średnicy, 3 cm średnicy większego otworu.
 (ten rozmiar sprawdza się nalepiej dla psów o masie ciała powyżej 13 - 30 kg)

 XL -  12 cm długości, 9 cm średnicy, 3,5 cm średnicy większego otworu.
 (ten rozmiar sprawdza się nalepiej dla psów o masie ciała 27 - 41 kg)

 XXL - 16 cm długości, 10 cm średnicy, 4 cm średnicy większego otworu.
 (ten rozmiar sprawdza się nalepiej dla psów o masie ciała powyżej 38 kg)

Kong Extreme X- Large 12cm - wytrzymała zabawka dla psa o wadze 27 - 41 kg

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty