Kategorie produktów

Polityka prywatności Superzoo.pl

Podanie danych osobowych, jak również zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziliście Państwo zgodę. W przypadku, gdy postanowicie jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazicie zgody na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli zrealizować zamówienia.

Prosimy pamiętać, że w każdej chwili macie prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możecie to zrobić samodzielnie lub za naszym pośrednictwem.

Aby mogli się Państwo czuć bezpiecznie i bez obaw cieszyć zakupami w Superzoo.pl, zapewniamy, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych oraz dokłada wszelkich starań aby Państwa dane były bezpieczne.


I. Kto jest administratorem danych osobowych Superzoo.pl?


Administratorem danych osobowych Superzoo.pl (zwanym dalej Administratorem), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danym osobowym jest:

Dog-Mat Okorowski Sp.j.
ul. Grunwaldzka 487 B
80-309 Gdańsk
NIP: 585-10-15-004
REGON: 191030524


II. W jaki sposób chronimy dane osobowe?

Administrator wdrożył w Superzoo.pl „politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych” oraz „instrukcję zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych”, które zapewniają skuteczną ochronę Państwa danych osobowych.

Najważniejsze elementy systemu ochrony danych osobowych:

1. Dostęp do danych osobowych, mają tylko ci pracownicy Superzoo.pl, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z polityką bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych oraz instrukcją zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych i zobowiązali się stosować do wytycznych zawartych w w/w dokumentach i nie ujawniać danych osobowych, z którymi zapoznali się w trakcie wykonywania czynności służbowych.

2. System informatyczny Superzoo.pl spełnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych.

Zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024) oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.


III. O jakie Państwa dane osobowe prosimy i dlaczego?

A. Rejestracja

W trakcie rejestracji prosimy o podanie danych niezbędnych do założenia konta w Superzoo.pl, dzięki czemu nie trzeba przy każdym kolejnym zakupie tracić czasu na ponowne wypełnianie całego formularza zamówienia. Rejestracja powoduje oszczędność czasu jak również pieniędzy, gdyż zarejestrowani klienci uczestniczą okresowo w różnych programach lojalnościowych oraz promocjach i uzyskują dzięki temu rabaty.

Zarejestrowany klient po zalogowaniu ma również możliwość sprawdzenia statusu złożonego zamówienia i historii dokonanych zakupów. Zarejestrowany i zalogowany klient w każdej chwili może samodzielnie poprawiać lub uzupełniać dane z Superzoo.pl.

W trakcie rejestracji prosimy o:

1. imię i nazwisko – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny nam do zaadresowania przesyłki;
3. e-mail – niezbędny do komunikacji z Państwem związanej z korzystaniem z Superzoo.pl;
4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników) oraz przydatny do komunikacji z Państwem związanej z korzystaniem z Superzoo.pl

Dane podane w trakcie rejestracji są przetwarzane wyłącznie przez Superzoo.pl i nie są wykorzystywane w żaden inny sposób.

B. Złożenie zamówienia

W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia, które w przypadku zarejestrowanych i zalogowanych Klientów częściowo pobierane są automatycznie z danych podanych przy rejestracji.

Przy składaniu zamówienia prosimy o:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
3. e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników) oraz przydatny do komunikacji z Państwem związanej z realizacją zamówienia.

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia wybierzecie Państwo dostawę na inny adres niż wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne nam do zaadresowania przesyłki;
2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
3. numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników) oraz przydatny do komunikacji z Państwem związanej z realizacją zamówienia.

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia wybierzecie Państwo wystawienie dokumentu sprzedaży na inne dane, niż wskazane przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o:

1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży;
2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży;
3. numer NIP – niezbędny do wystawienia dowodu sprzedaży.

Dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez Superzoo.pl i następujące podmioty w podanym poniżej zakresie:

Imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym „JAS” lub „Siódemka”w postaci etykiety/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki, w zależności od wybranego rodzaju przesyłki.

W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez Superzoo.pl.
W tym zakresie Superzoo.pl współpracuje z operatorem płatności PaySquare SE Spółka Europejska Oddział w Polsce oraz PayU S.A.

C. Subskrypcja newslettera

W przypadku subskrypcji newslettera oraz wyrażenia zgody na jego otrzymywanie w procesie rejestracji lub składania zamówienia prosimy jedynie o podanie adresu e-mail, na który przesyłane będę informacje handlowe od Administratora, z których w każdej chwili możecie Państwo zrezygnować logując się na swoje konto w Superzoo.pl lub klikając link anulujący subskrypcję znajdujący się w stopce każdego newslettera.


IV. Udostępnianie Państwa danych osobowych


Państwa dane osobowe nie będą udostępniane nikomu poza podmiotami wymienionymi w niniejszej polityce prywatności (firmy kurierskie). W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje administratorowi udostępnienie zebranych danych organom państwowym, Superzoo.pl dane takie udostępni.


V. Zmiana polityki bezpieczeństwa Superzoo.pl

Superzoo.pl zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności, o ile będzie wymagać tego obowiązujące prawo, ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania Superzoo.pl lub zmiana będzie wprowadzać standard wyższy od minimum wymaganego prawem.


VI. Kontakt


Superzoo.pl kontaktuje się z Państwem korzystając z podanego e-maila, a tylko w szczególnych sytuacjach korzysta z podanego numeru telefonu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Państwa danych osobowych zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu +48 583432483 lub e-mail superzoo@dog-mat.pl.
W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia Państwa danych osobowych, o ile nie możecie lub nie chcecie zrobić tego samodzielnie, prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu +48 583432483 lub e-mail superzoo@dog-mat.pl.

W powyższych sprawach można również pisać do nas pod adresem:

Dog-Mat Okorowski Sp.j.
ul. Grunwaldzka 487 B
80-309 Gdańsk


Powrót

Bestsellery

Ostatnio dodane

Masz problem ze złożeniem zamówienia?

Potrzebujesz informacji?

tel. (58) 343 24 83
pn-pt. godz. 8-16

Polub nas na facebooku!


Dla profesjonalistów

Właścicieli hurtowni i sklepów zoologicznych, salonów pielęgnacji, gabinetów weterynarii zapraszamy na naszą stronę dla profesjonalistów www.dog-mat.pl

Płatności sklepu obsługuje