Kategorie produktów

RING 5 Preparat do rozplątywania sierści
UNTANGLE REMOVER - 355 ml

Kliknij aby powiększyć
  • Cena: 43.70 zł
  • Towar w magazynie - wysyłka natychmiast
Opis produktu
Znakomity preparat w formie żelu, przeznaczony do usuwania supłów przed kąpielą. Jego stosowanie wymaga nieco więcej wysiłku niż przy innych preparatach tego rodzaju, jednak rezultat, włączając w to małą utratę włosów, będzie tego wart. Preparat zawiera specjalne składniki, które poprzez likwidację ładunków elektrostatycznych ułatwiają rozplątywanie supłów. Dodatek substancji oleistych ułatwia regenerowanie zniszczonej na skutek sfilcowania sierści.
 
Sposób użycia:
Sfilcowane włosy odizolować od reszty sierści za pomocą grzebienia. Zwilżyć supeł preparatem i bardzo dokładnie wmasować go palcami. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Porozdzielać palcami duże kępy włosów na mniejsze, które będzie można rozczesać ustawionym na sztorc grzebieniem. Rozdzielanie supłów należy rozpocząć od końców włosów i przesuwać w kierunku skóry aż do całkowitego usunięcia sfilcowań. Rozczesanego psa wykąpać i nałożyć odżywkę.
 
Rada:
Sfilcowana sierść jest wynikiem zaniedbania. Najbardziej skutecznym sposobem na uniknięcie sfilcowanej sierści jest regularna pielęgnacja. Jeśli nie mamy na to czasu lub cierpliwości, skróćmy sierść naszego ulubieńca w dobrym salonie fryzjerskim. Zawsze ładniejsza jest dobrze utrzymana, krótka, sportowa fryzurka, niż długa lecz zaniedbana i pełna kołtunów sierść.
 
Produkt dostępny również w opakowaniu: 1 L 3.78 L 

RING 5 Preparat do rozplątywania sierści
UNTANGLE REMOVER - 355 ml

Komentarze kupujących

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili także...