Kategorie produktów

Regulamin obowiązujący do 24.12.2014
Właścicielem sklepu internetowego SUPERZOO.PL jest importer artykułów zoologicznych:

DOG-MAT Okorowski Sp.J
80-309 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 487 B
tel/fax 058 343-24-83

KRS 76578 Regon 191030524 NIP 585-10-15-004
Bank: Fortis Bank 10 1600 1114 0004 0707 8067 9001

biuro@dog-mat.pl
www.dog-mat.pl


Szczegółowy opis wszystkich importowanych przez nas produktów znajduje się na naszych stronach internetowych:


Oferta sklepu

1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie SUPERZOO.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych

2. Ceny wyrażone są w złotych zawierają Vat i są cenami brutto. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen bez uprzedzenia. Kupującego obowiązuje jednak cena uwidoczniona w sklepie internetowym w momencie składania zamówienia

3. Opisy produktów zostały sporządzone w oparciu o informacje przekazane przez producenta.

4. Zawartość sklepu internetowego nie stanowi oferty, lecz jedynie propozycję zawarcia umowy w rozumieniu art 71 Kodeksu Cywilnego

5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1999 roku, nr.133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

6. Wszystkie zdjęcia, opisy produktów oraz teksty zamieszczone na stronie SUPERZOO.PL stanowią własność firmy DOG-MAT Okorowski Sp.J, są chronione prawem autorskim i jako takie nie mogą być wykorzystywane i kopiowane


Strony transakcji:

Sprzedający: firma DOG-MAT Okorowski Sp.J, właściciel sklepu SUPERZOO.PL

Kupujący: firma, lub pełnoletnia osoba fizyczna


Składanie zamówień:

W sklepie internetowym zamówienia przyjmowane są przez całą dobę. Mogą je składać osoby, które wcześniej dokonały prawidłowej rejestracji.

Rabaty i promocje widoczne na stronie www.superzoo.pl dotyczą zamówień składanych wyłącznie na stronie internetowej sklepu.

Procedura realizacji zamówienia zostaje uruchomiona niezwłocznie po jego otrzymaniu. Dokonanie zmiany w zamówieniu jest możliwe tylko do momentu przekazania paczki z zamówionym towarem firmie kurierskiej.

Potwierdzenie zamówienia jest jednoznaczne ze zobowiązaniem do odbioru przesyłki i uregulowania należności. Oznacza również akceptację niniejszego regulaminu.


Faktura VAT

Superzoo.pl jest sklepem dla odbiorców indywidualnych. Do każdej przesyłki dołączony jest standardowo, zgodnie z przepisami, paragon fiskalny. Fakturę VAT wystawiamy wyłącznie na wyraźne życzenie Kupującego, przekazane wraz z niezbędnymi danymi w momencie składania zamówienia. Wystawienie faktury po wysłaniu paczki nie jest możliwe.


Koszty dostawy towaru

Wysokość kosztów przesyłki zależy od kwoty zamówienia. Szczegółowe stawki, obowiązujące w momencie składania zamówienia, znajdują się w punkcie KOSZTY DOSTAWY.


Realizacja zamówienia

Produkty zamówione do godz. 10-tej dnia roboczego staramy się wysłać w tym samym dniu. Zamówienia złożone po godz. 10-tej realizowane są najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia. Firma kurierska dostarcza je zwykle w ciągu 24-48 godzin.

Przesyłka zostaje dostarczona pod wskazany w formularzu zamówienia adres w godzinach od 8-mej do 16-tej. Należy więc podać taki adres, pod którym w tych godzinach znajdować się będzie osoba przygotowana do jej odebrania. Koszty wynikające z niemożności dostarczenia paczki lub nieuzasadnionej odmowy jej odebrania obciążają Kupującego.

Uwaga: przed pokwitowaniem odbioru przesyłki prosimy o sprawdzenie czy przesyłka nie nosi śladów otwierania oraz czy dostarczone towary nie zostały uszkodzone. Sporządzenie w obecności kuriera "Protokołu szkody" w znaczący sposób ułatwia rozpatrzenie reklamacji. Sposób postępowania w takim przypadku opisany jest poniżej w punkcie Reklamacje.

W przypadku wybrania opcji odbioru osobistego, towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-mej do 16-tej, po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu gotowości towaru do odbioru.

Reklamacje

Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją jakości. Sklep dołoży wszelkich starań, by bez zwłoki załatwić ewentualną reklamację, pod warunkiem jednak, że Kupujący złoży zgłoszenie reklamacyjne zgodnie z procedurą opisaną TUTAJ (kliknij).


Rezygnacja z zakupionego towaru

W ciągu 14 dni od doręczenia przesyłki Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru. Jednak tylko wówczas kiedy odsyłany towar pozostaje w stanie niezmienionym.

Uwaga: kosmetyki ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi

Sklep nie przyjmuje zwrotu towaru za pobraniem. Zwrot pieniędzy stanowiący równowartość ceny towaru nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, na wskazane przez Kupującego konto bankowe.

Jeśli dowodem zakupu jest faktura Vat, Sklep, zgodnie z przepisami, prześle Kupującemu do podpisu korektę faktury. Zwrot pieniędzy w tym przypadku nastąpi dopiero po odesłaniu na nasz adres czytelnie podpisanej kopii korekty.Powrót

Bestsellery

Ostatnio dodane

Masz problem ze złożeniem zamówienia?

Potrzebujesz informacji?

tel. (58) 343 24 83
pn-pt. godz. 8-16

Polub nas na facebooku!


Dla profesjonalistów

Właścicieli hurtowni i sklepów zoologicznych, salonów pielęgnacji, gabinetów weterynarii zapraszamy na naszą stronę dla profesjonalistów www.dog-mat.pl

Płatności sklepu obsługuje