SHOW STYLE (espree) !FREEZE HAIR HOLD 236ml

Dostępność: duża ilość
Cena: 71,30 zł 71.30
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis produktu

Preparat do zwiększania objętościsierści

Doskonały lakier, który pozwala utrwalić fryzurę iutrzymać ją w idealnym stanie w ciągu całej wystawy. Nie skleja sierści,zapewnia trwałość i jednocześnie naturalny wygląd.
Rozpyla się go przypomocy innowacyjnego, ciągłego aplikatora, bezpieczniejszego dla środowiska niżtradycyjne aerozole. Rozpyla lakier szybko i równomiernie. Jest bardzo wygodny wużyciu, działa nawet wtedy, kiedy trzymamy pojemnik do góry dnem.

Sposóbużycia:
Wyszczotkowaną i przygotowaną do wystawy sierść spryskujemylakierem we wszystkich tych miejscach, które chcemy utrwalić. Pozostawiamy dowyschnięcia.

Rada:
Dla utrwalenia fryzury, przygotowanądo pokazu sierść spryskujemy równomiernie z odległości 20 - 25 cm.
Jeśli chcemy zwiększyć objętość szaty,stosujemy lakier na lekko wilgotną sierść. Spryskujemy włos na całej długości,odchylając go warstwa po warstwie i pozostawiamy do wyschnięcia.Na zakończenieidealnie suchą i rozczesaną sierść spryskujemy delikatną mgiełką lakieru.

Użycie produktów stylizacyjnych wymaga pewnej wprawy, dlatego też wartoje odpowiednio wcześniej wypróbować i przećwiczyć układanie fryzury. Takaprzezorność oszczędzi nam wielu nerwów przed wystawą, a nabyte doświadczeniepozwoli równie dyskretnie co skutecznie zwiększyć wystawowe szanse naszegoprzyjaciela.

Uwaga:
Produkt łatwopalny. Unikać wysokiejtemperatury, ognia i nie palić papierosów podczas stosowania. Używać wyłącznie wdobrze wietrzonych pomieszczeniach.
Nie rozpylać bezpośrednio na nos i oczypsa, osłonić je w trakcie aplikowania produktu. W przypadku dostania siępreparatu do oczu należy przemyć je wodą, jeśli mimo to wystąpi podrażnienie,należy skontaktować się z lekarzem weterynarii.
Przechowywać z dala oddzieci. Unikać kontaktu z oczami, jeśli mimo to preparat dostanie się do oczu,należy przemyć je wodą.
Pojemnik jest pod ciśnieniem. Nie wolno go przekłuwaćlub palić. Przechowywać w temperaturze poniżej 50 C.

Opakowanie: 236 ml

Opinie o produkcie (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl